Mecidiyeköy Kombi Servisi

Mecidiyeköy’de bir sürü kombi bakım servisi bulunmaktadır. Bu servislerden hemen hepsinin amacı kaliteli bir hizmet vermek ve müşterilerin güvenini kazanmaktır. Hemen hemen bütün kombi markalarının da bakımını yapmaktadırlar. Mecidiyeköy kombi servisi evde yanlış kullanımınız sonucu bozulmalar meydana gelen kombinizi olabilecek en kısa sürede sizi mağdur etmemek adına hallederler. Ayrıca Mecidiyeköy kombi servisi; kombi tamiri, kombi bakımı, servis montajı, kombi arıza, kombi teknik servisi, kombinin ses sorunlarını, yedek parça gibi her türlü işlemi yaparlar. Mecidiyeköy kombi servisi düzenli bakımı yaptırılmayan ve artık çalışma işlevi sona ermiş olan kombilerinizin kurtarıcılarıdır. Genelde su akıtma, hava alma, suyu ısıtmama gibi durumlarda firmalar tarafından gönderilen ustalar bu işi hemen çözüp gerektiği yerde yedek parçaların değişimini veya temizliğini yaparlar. Uzun süre bakım yaptırılmayan kombiler daha fazla masraf çıkarır. Ancak her sene yaptırdığınız kombi bakımı hem daha uygun hem de içinizi daha rahatlatacaktır.

Kombide bir sorun oluştuğunda evde yapabileceğiniz işlemler vardır. Kendiniz su basıncı düşükse suyu basabilir veya yüksek ise basıncı azaltabilirsiniz. Ancak bunu dışında güvendiğiniz bir Mecidiyeköy kombi servisini çağırarak arızayı giderebilirsiniz. Arızayı giderecek kişilerin profesyonel olması ve kombi bakımı, tamiri vs. konularında eğitim almış olması gerekir. Vergi levhası ve eğitim almış elemanları bulunmayan kombi tamircilerinden mümkün olduğu kadar uzak durmanız gerekir. Çünkü bunların yaptıkları işlem çok uzun süre gitmez ve hatta bazı teknik sorunlar ortaya çıkabilir. Tüm bu durumların yaşanmaması için bilinçli müşteriler olarak dikkat etmeniz gerekir.

Mecidiyeköy Kombi Bakım Yöntemi

Mecidiyeköy kombi bakım servisinin duruma göre yapacağı bazı kontroller vardır. Bunlar;

 • Kombi cihazının içinde yer alan önemli yerlerin temizliği yapılır. Eğer ihtiyaç varsa parça değiştirme işlemi yaparlar.
 • Petek temizliği yaparak su işleyişinin daha rahat bir şekilde olmasını sağlarlar. Aksi takdirde bakım yapılmayan petekler ısınmayacaktır. Başta herkes kombide sıkıntı olduğunu düşünür.
 • Ancak bakımı yapılmayan petekler belli bir süre sonra içinde oluşan bakterilerden dolayı tıkanır.
 • Bacalı kombilerde baca bölümlerindeki mekanizma kontrol edilir. Bacalı kombilerin bakımının yapılması daha önemlidir.
 • Kombide fanlar tozlanmışsa süpürge yardımı ile temizlenir.

Kombinin sıkıntısına göre oluşacak tüm sorunlar adım adım kaliteli hizmet sunumuyla gerçekleştirilecektir.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Güleryüzlü ve eğitimli personelimiz ile alanında en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz.


  Çözüm Odaklı Servis

  Zamanınız ve para son derece değerli, bu ikisini boşa harcamak ve harcatmak istemiyoruz.

 • Ekonomik Çözümler

  Müşterilerimizle uzun süreli iş ilişkileri geliştirme konusunda kendimize güveniyoruz.


  7x24 Hizmetinizdeyiz

  Bize ihtiyaç duyduğunuzda telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.